Про проєкт

Почати.Бізнес – це безкоштовна платформа, покликана показати реальні шляхи до створення власної справи та розповісти, як мінімізувати можливі ризики.


Почати.бізнес – це безкоштовний інформаційно-навчальний ресурс для всіх, хто хоче відкрити власну справу та дізнатися більше про ведення бізнесу в різних галузях з перших вуст.

Наша мета: показати, що своя справа − це реально, хоча й не просто та дати дієві вказівки до дій підприємцям-початківцям.

Наш головний ресурс – досвід тих, хто створив успішний бізнес з нуля і готовий ділитися інформацією, радити та розвінчувати міфи.

Щоб відкрити власну справу не завжди потрібен червоний диплом чи профільна освіти. Часом достатньо мати ідею, наполегливість та бажання навчатися.

Згідно із статистикою, 52% всіх малих бізнесів у світі базуються вдома, а люди працюють самі на себе. Щодня кількість таких підприємців в Україні зростає.

Проте, у нашому інформаційному просторі мало доступної і зрозумілої інформації щодо реальних шляхи, перспектив і переваг відкриття своєї справи. З різних причин найменше цієї інформації отримують жителі Сходу України. 

Саме тому у фокусі нашої роботи підприємці зі сходу України, які розкажуть свої історії успіху та порадять, з чого починати, де шукати фінансування та однодумців, як побудувати стратегію, приборкати PR і маркетинг тощо.

Відсутність доступної і зрозумілої інформації про реальні можливості провокує в людей страх відкривати свою справу. З різних причин найменше цієї інформації отримують жителі сходу України. 

Саме тому у фокусі нашої роботи підприємці зі східних регіонів, які розкажуть свої історії успіху та порадять, з чого починати, де шукати фінансування та однодумців, як побудувати стратегію, приборкати PR і маркетинг тощо.

Віримо, що найближчим часом історія про ваш успішний бізнес теж з’явиться на нашій платформі.


Проєкт реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру