Почати бізнес

Електронна комерція

Kasta.ua – це маркетплейс одягу, взуття та аксесуарів в Україні. Керівники бізнесу розповідають про шлях розбудови та удосконалення своєї справи, а також діляться досвідом реалізації спецпроєктів.

7 відео
48 хв.

Андрій Логвін

Компанія Kasta.ua

Наталія Назарчук

Компанія Kasta.ua

Михайло Мостовий

Компанія Kasta.ua

Відео

Тести

Корисні матеріали та поради

Терміни та поняття

  • Маркетплейс – оптимізована онлайн-платформа електронної комерції.
  • Оскар Хартман – підприємець, співзасновник проєктів KupiVIP, Carprice, CarFix. Також розвиває проєкт Aktivo (колективні інвестиції у нерухомість).
  • Product-Market Fit дослівно – це «відповідність продукту ринку». Якщо ж заглибитись у теорію, то це усвідомлення клієнтом цінності товару: чи буде споживач розчарований, якщо ваш продукт раптом зникне. Термін запровадив у 2007 році інвестор та підприємець Марк Андрессен, співзасновник венчурного фонду в IT Andreessen Horowitz. На його думку, саме product-market fit визначає життєздатність стартапу.
  • NPS (Net Promoter Skore) або ж рівень лояльності споживачів – це виражений у цифровому еквіваленті рівень того, як до певного продукту/ бренду/компанії ставиться його клієнт.
  • WMS (система управління складом, Warehouse management system) – це програмно-апаратна система управління складом, яка забезпечує комплексну автоматизацію управління складськими та логістичними процесами.

Отримати сертифікат

Щоб отримати сертифікат, пройдіть тест:

Почати тест